Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek az uh-os...

Mi a véleményetek az uh-os hidegpárásító készülékekről?

Figyelt kérdés
Kinek milyen van, és jó e?
2009. nov. 10. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz ami egyben dísz is? Színes kerámiatányér, ami színesen világít és olyan mintha forrna és gőzölne? Az uh-s és hidegen párásít és jó :)
2009. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat nyúzom.


Jók. Hidegek. Párásítanak. Újonnan halkak is. És szépek. Később vízkövesek, csúnyák lesznek, majd a ventilátoruk feladja a küzdelmet, amit a csendes üzemért vívott. Akkor én lecserélem őket. (Előbb persze próbálkozom ezzel-azzal, de nem működik. Meg a vízkő is kb. pont eddigre teszi tönkre a UH-s rezgetőt.)


De ez több év is megvan jó esetben. Egy volt, ami garisan tönkrement de azt meg is javították. Arra kell ügyelni, hogy alulról tudjon szellőzni a készülék, mert az UH csak beporlasztja a vizet a levegőbe, de aztán egy kis ventilátor fújja ki a csövön (ezt lehet szabályozni is), és ez alulról szívja be a levegőt. Ezt a nyílást alul szabadon kell hagyni, tehát nem jó puha, süppedős abroszra, asztalterítőre, egyébre rakni. Azt szereti, ha kemény, sík felületen áll.

2009. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Épp az előbb írtam egy kérdést az enyémmel kapcsolatban. Szóval nem jó a tapasztalatom :-(

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__493159-ul..

2009. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,elektromosra gondoltam.Van egy pici fiam,7 hónapos és gondoltam,hogy ebben az influenzás időben jó lenne egy párásító készülék,főleg,hogy padlófűtésünk van...Sokan dícsérik,de annyi fajta van,hogy egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy mi az ami fontos mi az amit érdemes megvenni.
2009. nov. 11. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

A membrán 90 százalékban ugyanaz mindnél, olyan nagy külömbség csak a külcsínyben van, pl kijelzős, szabályozós, világítós, stb.

Ha elromlik, otthon úgysem tudod javítani, tehát előnyben van az, amelyiknek hoszabb a garanciaideje.

A vízkő az ellensége.


Fórumot és sok véleményt itt találsz: [link]

2009. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12:30 Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél!!!!
2009. nov. 13. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják de ezek akkor hosszú életüek, ha desztillált vizet veszel bele...
2009. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!