Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szakemberek, hozzáértők!...

Szakemberek, hozzáértők! Miért kapcsol ki-be a bojler?

Figyelt kérdés

Kb két éves Hajdú bojler. Már feltűnt korábban, de eddig nagyon nem izgatott. Ma fürdés közben figyeltem, kb egy percig fűt, aztán kikapcsol. Fél percet pihen aztán megint bekapcsol egy percre, és így tovább...


Ez normális működés?


Arra gondoltam, hogy talán azért csinálja így mert magasra van állítva. Három jelzés van rajta, és a 2. és a 3. között van, de a 3.-hoz közelebb. Nem tudom hány fok lehet ez a beállítás. Talán 70?


2013. szept. 15. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapcsol be, ha érzi, hogy hűlt a víz. Használat közben normális dolog, ha bekapcsol, majd ki, ha felmelegítette a vizet a beállított hőfokra.
2013. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha kiengedtem a vizet a kádba, akkor utána miért nem folyamatosan melegít? Már nem engedtem vizet.

Egy percig fűt, fél percig pihen.

2013. szept. 15. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű a termosztáttal valami gubanc van. Hívj szerelőt hogy nézze meg.
2013. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy vízköves a tartály! Mivel a vízkő úgy tartja a meleget hogy öröm nézni,és ez kicsit bekavarja az érzékelőt.

Villszer.

2013. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megnézetem akkor.
2013. szept. 16. 19:32
 6/6 anonim válasza:
Jó régi a kérdés, de csak most botlottam bele, mert én is hasonló problémával találkoztam. Talán még jársz erre és olvasod. Hívtál szerelőt? Mi volt a gond? Előre is köszönöm.
márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!