Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A lábbal hajtós varrógéppel...

A lábbal hajtós varrógéppel kevésbé szebb munkát tudok csinálni? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés
Egy rokonom adna ilyet ajándékba, de még nem döntöttem el, hogy elfogadom e...valahogy az elektromos szimpatikusabb...
2013. szept. 11. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig azzal könnyebb az irányitás.
2013. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lábbal hajtóssal nehezebb megtanulni varrni, de sokkal szebben varr, mint a mai villanygépek. Bármilyen vastag anyagot , farmert tudsz vele varrni, az asztali gépekkel viszont nem.

Hátránya, hogy nincsenek rajta programok.

Fogadd el, és ha van pénzed, akkor vehetsz elektronikusat mellé.

2013. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor elfogadom! Köszönöm a segítő válaszokat!
2013. szept. 11. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Veszel hozzá 1 Tur-2es motort meg pedált és már elektronikus is a géped. Valószínű ebben az évezredben még mindig működni fog,nem úgy mint a mai műanyag csodák!

Villszer

2013. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
Édesanyám pedálos gépét is, ilyen kis motor hajtja. Néha használja, de jobban szereti lábbal hajtani. Nyugodtan fogadd el, jó kis gépek ezek, kis gyakorlással bárki megtanulhatja kezelni.
2013. szept. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbáltam utána keresni a neten Tur 2-es motornak, de csak 1 helyet találtam, viszont ott a komplett szett (motor, pedál, vezeték stb.) 22 500 Ft-ba került. Ez nem túl drága? Van ötletetek, hogy hol találnék hozzá olcsóbban?

2013. szept. 14. 21:07
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg keress használtat. Itt egy oldal, ahol olcsóbb. [link]
2013. szept. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Ha ennyi pénzt ráköltenél, akkor inkább vegyél egy villanyvarrógépet, akár újat is kaphatsz. [link]
2013. szept. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
2013. szept. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
Elnézést, véletlenül 2 linkeltem be.:D
2013. szept. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!