Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatogepben hasznalhatok...

Mosogatogepben hasznalhatok csak gélt?

Figyelt kérdés
Eleg hatekony az is? Tablettak sajnos nem olvadnak fel még a 3,5 oras program alatt sem, elegem lett belole. Ha ezentul folyékonnyal mosogatok, az is elég hatékonyan mosogat? Van, hogy összevárok edényeket, így vannak beszaradt, makacs szennyezodesek is...
2013. szept. 1. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Én Somat mosogatógélt használok, nagyon szépen mosogat; nem hagy foltot csepp mentes!ha nem jön össze egy adag én előáztatást szoktam csinálni az leszedi a maradékot és nem szárad ra. Rem segítettem:)
2013. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem is Somat gél van a tabletták mellett, de az eddig inkább csak a kevésbé szennyezett edényeknél használtam, és a rövidebb programmal

Te csakis a gélt használod? Tablettát soha?


csak azért vagyok ám ilyen határozatlan, mert egyszer azt olvastam, hogy a gépnek jobb, ha változatosan mosogatunk vele, tehát több programot váltogatva, és hol tablettát, hol folyékonyat... de ezek szerint lehet csak gélt is használni nem lesz semmi gond...

2013. szept. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!