Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Siemens Siwamat 2065 mosógéphe...

Siemens Siwamat 2065 mosógéphez van valakinek használati utasítása?

Figyelt kérdés

Letöltési linkre vagy rövid magyarázatra lenne szükségem arról mi mit jelent:

[link]

[link]


2013. aug. 25. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Azon a képen amelyiken az a 4 gomb van tudom mit jelentenek.


(balról jobbra haladok)


Az első: Beállítod a hőfokot megnyomod és ilyenkor indul a gép.


A második: Gyűrődésgátló. Amikor az utolsó öblítésnél jár, nem engedi le a vizet, hanem úgy hagyja, addig amíg manuálisan át nem állítják centrifugára.


A harmadik: Nincs centrifuga. Ha ezt megnyomod, azt jelenti, hogy a gép nm fogja kicentrizni a ruhákat.


A negyedik: Az szerintem egy extra öblítést jelent. Bár ebben nem vagyok biztos.



A másik képen pedig a programok hosszúságát tudod állítani. (szerintem) A programok akkor érnek véget ha a kapcsoló a P betűnél áll. Így ha te rányomsz például 60 fok, és a K betű az azt jelenti, hogy akkor lesz vége ennek a mosásnak amikor a kapcsoló a K-től a P betűhöz ér.

Mindig a P betűnél lesz vége a programnak. Így ha A betűt nyomsz akkor a leghosszabb programot indítottad el, mert onnan a legtöbb idő amíg eléri a P betűt. És így tovább. Bár ha az S-re kapcsolsz az szerintem a centrifuga, mert olyan rövid idő alatt képtelen egy mosógép felmelegíteni még 30 fokra is a vizet.


Ebben a programkapcsolósban nem vagyok biztos.


Remélem, hogy azért valamennyit segítettem.

2013. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálom eszerint, oszt meglátom mit dob a gép.
2013. aug. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!