Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mien nagyságú FÍ relét használ...

Toxic1984 kérdése:

Mien nagyságú FÍ relét használjak?

Figyelt kérdés

Cserélek re egy régi kapcsolótáblát és szeretnék egy fí relét is beiktatni. összesen 3darab 20A-os automata bizti van, ami a lakás különböző részeiért felel (konnektorok, világítás, bojler, melegítő...), valamint 3 kontaktor a hozzájuk való szintén automata biztikkel, amik a 3 fázisú konnektorokhoz tartoznak (hőtárolós kályhák csatlakozásai). ehhez a rendeszerhez mien fí relé illene az alábbi listából:

[link]



2013. júl. 10. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A második 25A 30 mA
2013. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szuper, pont olyanom van is itthon :) de nemtudom mukodik-e?! elobb rakotottem az "N"-re a nullat, majd kozvetlen melle a fazist, megnyomtam a "test" gombot es lekapcsolt.

egyel arrebb raktam a fazist, majd igy vegig, de tobbinel nem dobta le a tesztgomb megnyomasara. lehetseges csak az elso csatlakozasnal tud a tesztgomb hibat produkalni?

termeszetesen villanyszerelo epiti majd ki a rendszert, de jolenne elobb megbizonyosodni rola, hogy mukodokepes-e a rele...ezt hogy tudnam leellenorizni? sima zarlatot produkalni a kimeno oldalon?

2013. júl. 10. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól működik az FI reléd. A teszt gomb csak 1 fázisra van rákötve,általában jelölik is a sematikus ábrán. A zárlatra nem fog lekapcsolni a relé mert nem ez a feladata,rosszabb esetben beégnek az érintkezők. A tracon nem a legmegbízhatóbb márka, volt már 2x hogy a relét vissza kellett vinni a boltba mert nem működött a teszt gombra.

Villszer.

2013. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahogy mondjak "sz*ar van a palacsintaban"...valahol egybe van kotve a 0 meg a fold :-/ konnektorok nagy reszet atneztem, de eddig nem talaltam meg hol van ez a remek megoldas :) remelem nem valahol a falban!!! igy halasztom a fi bekoteset, mert egybol levagna amint raadom a feszkot
2013. júl. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!