Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős mosógépbe indított...

Felültöltős mosógépbe indítottam mosást és nem tettem rá a tetejét, a ruhák beszorultak a dobba a gép aljába. Ilyenkor mi a teendő? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ja és teli van vízzel is.
2013. jún. 14. 07:34
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem nem nagyon tudsz neki mit csinálni, csak szerelőt hívni.
2013. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konektorból kihúzni!

Kézzel visszaerőltetni a dobot alapállásba.

Kiszedegetni az esetleg még benne levő ruhákat.

A legtöbb dobnál a belül levő műanyag "dobbordák" kipattinthatók, akkor talán hozzáférsz a dob és az üst között maradt ruhákhoz.

Kérdés, hogy az alul levő fűtőszál nem károsodott-e?

2013. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én többször is úgy csináltam, hogy:

1.) kihúztam a konnektorból

2.) oldalra fektettem a gépet

3.) kiforgattam a dobot

Persze ez egy kocka alakú Energomat volt, a hasáb alakú gépet biztos nehezebb felborítani :)

2013. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 25 féle fellültöltős mosógéptípus van. Mit kapunk, ha eltaláljuk, hogy a tiéd melyik közülük? Ha a leeresztő tömlőt egy bizonyos szint alá teszed, magától fog kifolyni a víz belőle, (lehet, hogy a gép alja közelében lesz az a pont, amikor megindul a víz, de óvatosan csináld ha nem akarsz fürdeni, és tegyél alá vödröt. A dobot meg bellülről ki lehet szedni szerszám segítségével, de mivel nem vagyok látnok, nem tudom milyen típusnak nézzek utánna.
2013. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!