Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy 900 W sarokcsiszoló...

Capaitoth kérdése:

Vettem egy 900 W sarokcsiszolót. A kezelési leírásban az áll, hogy gyémánt vágótárcsát tilos használni hozzá. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert a kezelési leírásban nem derül ki.

#sarokcsiszoló #900 W #gyémánt vágótárcsa
2013. máj. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Huu.szerintem azert mert nem birja a gyemant vagot.csak egy sima egyszeru otthoni kis sarokcsiszolo
2013. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a gyémánt vágótárcsát leginkább kő, tégla, cserép vágására használják -ami rettenetesen poros, lehet, hogy a port nem szereti a gép.
2013. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik gép sem szereti a port. Szerintem azért írták, mert lefoghatja a gépet, amit ha nem nyomod rá, nem fogja le. Finoman érzéssel használhatod. Nekem is van egy névtelen gépem, és gyémánt tárcsát használok horony maráshoz. Semmi baja, mert nem engedem lefulladni.
2013. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat használod a tárcsával a gépet, időnként ki kell takarítani a belsejét, és nézni kell a szénkefék állapotát.
2013. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert szar a gép. É Én is vettem egy 500 w-osat TESCO, ami egy 10- es betonvas vágása közben , 1 mm-es lappal,elfüstölt.
2013. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert szar a gép. Én is vettem egy 500 w-osat TESCO, ami egy 10- es betonvas vágása közben , 1 mm-es lappal,elfüstölt.
2013. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!