Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az alábbi kávégépek közül...

Király Bandi kérdése:

Az alábbi kávégépek közül melyiket válasszam? Saeco, jura, delonghi, bosch vagy simens.

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen árban? Nekünk az irodán jura impressa xf50 van, de ez 300ezer ftos. Am nagyon jó, megbízható, csak a kvt zabálja. Kotyogósban 4 csésze kv fő le annyi kv ból amennyiből ez egy poharat készít. Gyors, halk. Őröl is blabla. Szép is.
2013. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Jura van itthon, talán az egyik legjobb gép, amit valaha használtam kávé készítésére. Csak ajánlani tudom. Minőségi gép.
2013. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Évekig dolgoztam műszaki és kis háztartási gépek közt.Csak a saját tapasztalatomat mondom.Ha van rá pénzed mindenféle kép jura utána kicsit kedvezőbb árban de megbízhatóságban is jó delonghi, a bosch és a siemens-t csak belső ott dolgozó emberek tudják ált.,hogy majdnem egy cég.A legtöbbször egy gyártósoron is szoktak készülni.De minőségre,megbízhatóságra csak közepesnek mondanám a boscht,siemenst.A saecot utoljára sorolnám,finom kávét csinál,ha jó.Minden terméknek van alsó és felső kategóriája,sajnos,hogy az ember biztosra menjen minden műszaki terméknél a felsőkre jobban figyelnek.
2013. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saceo, :)
2013. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 éve foglalkozok kávégépekkel. 7-8 éve a Saeco volt a legmegbízhatóbb, kiforrott és strapabíró. Drágább és egy más konstrukció a jura, azok is jók. Voltak. És ez sajnos mindegyikre igaz.


Sok fölösleges bonyolítás került már a mostaniakba amitől csak drágább a javítás (érintőkijelző, kapcsolók helyett szenzorok, stb.). Márpedig a kávégépek mind elromlik. Nem olyan mint a mikro, vagy hűtő, hogy megveszed és egy évtizedig működik. Egyszerűen egy kis dobozban van mechanika, hőfok, túlnyomás, elektronika, pára... évente, vagy kétévente számítani kell egy szervizre.


A most 10 éves Saeco vienna, Magic, Royal még akkor is működni fognak amikor a boltban megvett vadonat új.


Kivéve ha a régebbi normális gépek közül veszel amit már csak elvétve lehet megtalálni. Pl. az olcsóbbak közül a Spidem Villa (Spdiem Saeco ugyanaz).

2013. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!