Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porzsák nélküli porszív...

Milyen porzsák nélküli porszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Legalább 2000W-os, jól szívó , megbízhatót keresek. Tudom gugliba kereshetnék( kerestem), de annyit vettem már, legutóbb például jónak mondott Samsung porzsákos-Porszák nélküli kivitelt ( hamar tönkre ment) , hogy most jót szeretnék venni.
2013. ápr. 14. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Electrolux
2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat az electrolux?
2013. ápr. 16. 22:17
 3/6 anonim válasza:

Elég ha veszel egy sima 15-20 Ft-osat.

Így is úgy is cserélni kell 1-2 évente szóval tök mind1 milyet veszel ma már minden kínai hiába van ráírva az hogy Samsung Zanussi meg egyebek ...

2013. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Electoluxot vettem végül 29.000-ért. Úgy gondolom nagy lesz a villanyszámlám :)))
2013. máj. 5. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. ott dolgozom ahol gyártják :-)
2013. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdés, hogy mennyit szánsz rá?

Ha egy közép árkategóriás porszívót bevállalsz, akkor szerintem a Sebo modelleknél nézz körül:

[link]

erre egyrészt sok gari van, másrészt nem kínában csinálják, hanem németországban, rendes anyagokból, precíz összeszereléssel.

2013. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!