Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aktív vagy Passzív hangszóró...

Aktív vagy Passzív hangszóró összeköthetem Laptoppal?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes venni? Leginkább house-electro zenéket hallgatok. Számomra fontos a basszus :) Mit javasoltok milyen elektronikát érdemes vásárolni? max 25ezerért? Mindenféleképpen összeszeretném kötni laptoppal 3.5mm jack-el. Ennyi pénzért kaphatok valami nagy teljesítményű aktív v. passzív hangszórót? Vagy inkább érdemes vennem 2.1 hangszórókat?

2013. márc. 8. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Aktív hangszórót összekötheted vele, a passzív hangszórókhoz kell egy erősítő is, különben nem működik. Jó dolog a 2.1-is, de egy normális hangfalpár megeszi reggelire.
2013. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mit javasolsz ? 2.1 hangszórókból 2 néztem:

Genius SW-G 2.1 3000 és a

Philips SPA5300


Vagy vegyek aktív hangszórót?

2013. márc. 8. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a Genius. Hogy őszinte legyek, én az aktív hangfalakat nem szeretem. Sokkal jobb egy különálló erősítő két hangfallal.
2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!