Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vélemények Hauser BM-710 és...

Vélemények Hauser BM-710 és Sencor SBR 930 SS típusú kenyérsütőkről?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok. Ez a két típus az, ami között vacillálok. Tapasztalatok ezekkel kapcsolatban

2013. febr. 28. 13:29
 1/2 anonim válasza:

Nekünk egy Hauser van, nem pont ez a modell. Amikor a Tescoban viszontláttam átcímkézve feleannyiért, kicsit meglepődtem. Ezek a kenyérsütő gépek egyszerűek mint a szeg, van benne egy sütőharang lapáttal, egy fűtőszál, meg az elektronika ami kapcsolgatja ezeket ki meg be és kész. Kb. ugyanazt tudja és ugyanott készül mind. Egyszer találtam sütőharangot pótalkatrészként, és fel volt a dobozán sorolva vagy 50 féle gép, amibe jó...

Két dologra kell figyelni:

1. a sütőharang mérete: 1kg-os a standard, ezek amiket írtál kicsinek tűnnek nekem, előfordulhat, hogy nem férsz el benne, esetleg túlkel a kenyér. Nagyobb gépben még lehet kisebbet sütni.

2. programok száma: minél több, annál jobb. Van barnakenyérre, fehérre, rövid program, hosszú program.

Elsőre készülj fel, hogy pár kenyér nem sikerül, ki kell tapasztalni a működését.


Ezek szerintem kb. egyformák, én az olcsóbbat venném.

Itt vannak vélemények:

[link]

[link]


[link]

[link]


Ja, +1 tanács, én sokat bosszankodtam miatta: én az ebolt-ban vettem, kiírás szerint 1,2kg-osat, ami valójában 1kg-os volt... Minden terméket a gyártó oldalán próbálj meg leellenőrizni, mert sok helyen "elírják" az adatokat. Mindig felfele... :S

2013. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Sencor-t én is néztem. 2 év gari van mindegyikre, de s sencornak csak 1 helyen van az országban garanciális szervize. Ha neten veszi az ember, ebből csak gond van. Futárszolgálat, postázgatás, többe kerül, mint a gép.
2013. márc. 1. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!