Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kenyérsütő programot hogy...

Kenyérsütő programot hogy lehet törölni és újraindítani?

Figyelt kérdés
Csak dagasztásra állítottam be, de rájöttem, hogy kimaradt belőle valami, ezért újra szeretném kevertetni. De nem lehet. Már vagy 5-ször kihúztam a konnektorból, megnyomtam az összes lehetséges gombot, közük a start/stop gombot is, de nem reagál semmire, ugyanott akarja folytatni, ahol abbahagyta. Most akkor ha a fejreállok, akkor is meg kell várni a program végét? Sehogy se lehet törölni?
2013. febr. 18. 12:06
 1/7 anonim válasza:
Húzd ki a konnektorból!
2013. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd kihúzva vagy 5 (10) percig legalább.
2013. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ahogy írtam, rengetegszer kihúztam, és újra és újra ugyanott kezdte, ahol abbahagyta. Ahhoz meg nem volt idegrendszerem, hogy negyed óráig várjak. Úgy hogy utólag beletuszkoltam a gyors élesztőt a már összekevert tésztába. Végül is nem lett olyan rossz. Csak abszurdnak tartom, hogy kihúzás után is lehetetlen egy programot leállítani.
2013. febr. 18. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénknek a "start" gombját kell hosszan(4~5 mp) nyomni.
2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nálunk is a start hosszan kikapcsolja. Nézd meg a papírját, benne van.
2013. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem, nem lesz gyakori az ilyen eset.
2013. febr. 20. 20:00
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Még annyit hogy azért tartják 5-10 percig az utolsó programot hogy ha ármakimaradás lenne rövid időre akkor még folytatja a gép amit már elkezdett ott ahol abbahagyta.
2013. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!