Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépe választáskor...

Mosogatógépe választáskor mire figyeljünk oda? Mit jó tudni? Milyet igen, milyet ne vegyünk?

Figyelt kérdés
Esetleg márkanevet is írhattok. Köszi
2009. szept. 1. 08:00
 1/4 A kérdező kommentje:
mosogatógép (-e)
2009. szept. 1. 08:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Erről már korábban volt szó!Legelső mennyi helyed van,és mennyi személyre és milyen sokszor kell mosogatni.Nekünk csak kevés helyünk volt ezért 45cm széles mosógatót vettünk de az is tökéletesen megfelel,bár van úgy hogy 3x is megy naponta de legalább nem tároljuk benne a piszkos edényt!Második és harmadik szempont ha méritek a vizet és ha suzomszédok is vannak,hogy kevés vizet használjon a milyenk 12l vizet,és csendes legyen éjjel is megy.A harmadik a lehető legkevesebb programja legyen 17 év használat után én mindig csak egy programot használok (a teljes mosogatást.A korszerübbeken már van pohár mosóprogram is az kiméli az üveget.Az milyenk Elektrolux.
2009. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat a Ordító helyesírási hibákért nem néztem át.Mienk! stb.
2009. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

semmi gond, megértettem :-)


Köszi :-)

2009. szept. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!