Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meglehet még a mosógépet...

Krisi03 kérdése:

Meglehet még a mosógépet javítani vagy már tönkre ment?

Figyelt kérdés

Van 1 INDESIT mosógépem még csak 2 éves eddig jól működött de már körülbelül 1 hónapja amint elkezdi beleengedni a vizet a gépbe elviszi az egész mosóport minden kétrekeszből

és addig engedi a vizet hogy már folyik ki a gépből a tetején ahol a mosóport beleteszem.

Kérdésem mi lehet a baja?

Talán a memória?

Meg lehet javítani?



2013. jan. 12. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hülye kérdés, de nincs rá garancia még?

Abból amit leírsz, szerintem elektronikus a probléma, amikor beengedi a vizet, kell lennie egy "mérőnek" vagy úszónak ami jelzi, hogy most már elég víz van a dobban. Vagy ez nem jelez, vagy az elektronika mondott csütörtököt, ami lezárja a vízet. (ezt így totál laikusan logikázom csak)


2 éves gép még elég fiatal, úgyhogy mindenképp megnézetném egy háztartásigép-szerelővel, aztán majd kiderül, hogy megéri-e javítani vagy sem.

2013. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ezt még nyomáskapcsolóval szerelték, akkor részlegesen el tömődve a nyílása, ezért túl későn kapcsolja le a szivattyút.
2013. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat!

Megfogjuk nézetni egy szerelővel, lehet tényleg a szivattyúja ment tönkre.

Köszönöm Szépen a válaszokat!

2013. jan. 13. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a szivattyú a gond...az a vízleeresztésre való.

Vagy a vízszintérzékelője,vagy a mágnesszelep halt meg.

2013. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Más gondom volt,karácsonykor.Találtam egy nagyon jó szerelőt,ha Bp.-i vagy érdemes őket hívni: [link]

nincs kiszállás,és bármikor kijönnek. Elmondod mit csinál a géped,milyen tipus és szinte látatlanban tudják mi baja.

2013. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem el van dugulva valahol a "cső", ahol a mosószeres víz folyna a dobba.
2013. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!