Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Autómata mosógépben hogyan...

Tamás0002 kérdése:

Autómata mosógépben hogyan kell csapágyat és szimeringet cserélni?

Figyelt kérdés

#hangos mosógép #autómata mosógép csapágy #mosógép csapágy #mosógép szimering #autómata mosógép szimering
2013. jan. 4. 08:59
1 2
 1/14 Gugu Gabor ***** válasza:

Nézd nem rossz indulat, de ha meg kell kérdezned akkor szerintem hívj szerelőt.

Egyrészt gyártó/típusfüggő másrészt szerintem lépésről lépésre nem nagyon fogja senki sem leírni itt 5 mondatban.

2013. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés szerintetek vállal úgy mosógép szerelő csapág cserét ha csak a mosógép "üstjét" és dobját viszem el neki ?
2013. jan. 4. 09:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a druszámmal, tényleg nem játék, mert áram és víz veszélyes közelségben van egymáshoz...


Viszont ha mégis nekiállnál, akkor az első lépés az áramtalanítás (habár nincsenek akkora feszültségek mint egy képcsöves TV-nél, azért érdemes figyelni a kondenzátorokra, képesek lehetnek még a konnektorból kihúzás után egy darabig áramütést okozni), utána a burkolat megbontása, onnan értelemszerűen bontani tovább, hogy hozzáférj a cserés alkatrészekhez.

A csapágyak és a szimmeringek is szabványalkatrészek, így a kiépített darab alapján (hacsak nem valami minden nemzetközi szabványt figyelmen kívül hagyó kínai cég gyártotta) tudnak adni a legközelebbi csapágyboltban másikat.

A csapágyakra a beépítésnél kell vigyázni, a "kalapács oszt adjneki" megoldással tönkre is lehet tenni ha rossz helyre ütsz.


Szóval bizonytalanság esetén inkább a szerelő - bár ezt nem biztos hogy vállalják helyszíni javításban.

2013. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik elvállalja, de nem fog garanciát vállalni a munkára, mivel így nem tudja működőképes állapotban átadni neked.
2013. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az az igazság nekiálltam hogy hátha tudok vmit tenni de hát eddig jutottam tovább nem igen merek vszínű hogy hozzá értőt keresek :)

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 4. 09:24
 6/14 A kérdező kommentje:

még egy kép arról ami igazán fontos

[link]

2013. jan. 4. 09:33
 7/14 A kérdező kommentje:
2013. jan. 4. 10:10
 8/14 A kérdező kommentje:
már megoldottam hehe :) :) :)
2013. jan. 5. 18:35
 9/14 A kérdező kommentje:
ke lett szedve a 2 csapágy és a szimering is
2013. jan. 5. 18:39
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszitek ha valaki nem ért valamihez akkor ne is álljon neki szerintem ez nem így van én amúgy is szeretek szerelgetni meg rájönni magamtól dolgokra. Ezért is álltam neki.
2013. jan. 5. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!