Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mért ráz a centrim? Hagyományo...

Mért ráz a centrim? Hagyományos Hajdu, de nincs pénzem szerelőre. Megtudom javitani? Mijen hibát keressek ben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:14
 1/3 anonim válasza:
Nincs víz a fürdőszobában? (ha ott áll a centri) mert akkor az mocskosul veszélyes lehet!!!! Azt ajánlom, amikor belepakolsz még ne legyen áramban, és amikor kicentrizett, az első hogy kihúzod a konnektorból, nem csak lekapcsolod! És csak utána nyitod ki. Nem tudom ezt hogy lehet megszerelni. A "dugója" ami megy a konnektorba, nem gyanús? Nagyon vigyázz vele! Amúgy te nehogy nekiállj, vagyis én nem állnék neki szerelni házilag, ez annál veszélyesebb.
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fúróferkó ***** válasza:

Ha rossz a centrifuga ,akkor nincs centrifuga,ugyanúgy mint ezelőtt 60 éve.Kicsavarták a ruhát és kitették száradni.

"Mijen hibát keressek ben?" Ez jól hangzik.Azt a hibát kell keresni ami a testzárlatot okozza.Mit gondolsz egy főzőkanál és egy palacsintasütő elég lesz szerszámnak?

Segítek, nem lesz elég,mert ha "csak" annyi hibát találsz az aljában,hogy ráfolyik a víz olyan helyre ahol semmi keresnivalója,akkor is a hibaelhárítás után ellenőrizni kellene egy szigetelésvizsgáló műszerrel a motort a gépet.

Szerinted az interneten meg lehet tanulni egy szakmát,pláne olyant amibe bele lehet halni?

Sajnos a javításhoz elő kell teremteni a pénzt.

2012. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igazából nem rázhatna mert a motor 3 gumilábon áll. és a centrifugának még védö földelése sincs mert semmi nem érintkezik fémesen a külső palásttal. ha Bajai vagy közeli vagy akkor vedd fel velem a kapcsolatot. nagyon szivesen megnézem ha betudod hozni a műhelyembe. házilag én nem barkácsolnám. elég veszélyes játék
2012. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!