Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen só, mosogatószer,...

Milyen só, mosogatószer, öblítőszer kell egy Bosch mosogatógéphez?

Figyelt kérdés

Bocs a buta kérdésért, de sohasem volt eddig mosogatógépem, most az új házban, amit vettünk, van egy Bosch mosogatógép és kicsit tanácstalan vagyok vele kapcsolatban, hogy, hogyan kellene használni és mit kellene hozzá venni.


Használati utasítás van, eszerint az alábbiak kellenek hozzá:


só (speciális)

mosogatószer

öblítőszer.


Milyet és hol érdemes venni?


Előre is köszi a tanácsokat!



2012. nov. 21. 19:56
 1/5 anonim válasza:

Sónak márkásat ami drágább nyilván , mi spec Finish-t használunk .

Mosogatószer ugye a tabletta az már mindegy.

Öblítőszer is mindegy


Tescoban vagy bármilyen ilyen nagyobb marketben megtalálod.

A lényeg, hogy a só legyen minőségi mivel kikövesedik és az nem kis költség. Valamint azt soha ne hagyd kifogyni. Az első alkalommal ált. 0,7l víz + fél - 3/4 ed doboz só .

2012. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En ugy tudom mindegy milyen,csak egymarkaju legyen mindegyik.A so,a tabletta.Ezt a szakember mondta nekem,aki bekötötte a gepet.Öblitöszerröl meg nem nem is hallottam,bar mi külföldön elünk.
2012. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!


Akkor só és tabletta kell bele ezek szerint. Hétvégén utánanézek és kipróbálom :)

2012. nov. 22. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A Bosch-ba is olyat,mint bármelyik másba!

A Lidl sajátmárkásaival még semmi gondunk nem volt eddig.

2012. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

só, öblítő mehet bármi, lidl, dm, teszkó,...akármi

Tabletta (mosógél) legyen a márkásabb, ez a lényeg. Amíg noname , olcsóbbakkal próbálkoztam sosem voltak szépek az edények. somat se jó, csak a finish. Nálunk.

2012. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!