Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős mosógépből van...

Felültöltős mosógépből van olyan amin van 15 perces rövid mosás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak már ilyen mosógépek amin vannak ezek a nagyon rövid programok ,de csak elől töltős mosógépen vannak?Tud valaki olyan felültöltőset írni amin van ilyen?
2012. nov. 5. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Percre pontosan nem tudom, de enyém felültöltös és van benne ilyen gyorsmosás izé.
2012. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés, mintha azt kérdeznéd, hogy van-e olyan 5 ajtós autó, ami piros. Miért ne lenne?
2012. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én eddig csak Samsung gépeken láttam 15 perces mosási programot, és a Samsung csak elöltöltőset gyárt. Persze ettől még lehet felültöltős gépeken is.


Amúgy tudom nem ez a kérdés, de azért előhozom a témát:

minek a 15 perces gyorsprogram? Gondolom azt tudod, hogy az tutira nem ér semmit. Tudom, most azt gondolod, hogy nem szennyezett zoknit és alsóneműt akarsz ezzel a programmal mosni, hanem például kevés ideig használt felsőt vagy ilyesmi. De nem, ez arra sem jó.

Gondolj bele, egy normális gép az öblítés+ centri programot 18 percig végzi. Most gondolj bele: 15 perc alatt kimos és még ki is öblít és centriz? Kizárt.

Én a 30 perces gyorsprogramot előmosásként szoktam használni, ha sok az alsónemű és zokni a gépben, akkor használok 30 perces programot, hogy nagyjából a trutyi távozzon a gépből, majd utána jöhet egy másfél órás program. Még a 30 perces is csak erre jó, úgymond előmosásnak.

3-5 kg enyhén szennyezett ruhához is legalább kell 70-80 perces program, így számolj. Hiszen csak az öblítés is eltart 50-60 percig.

2012. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na utánanéztem, ez a Whirlpool hivatalos oldala:

[link]

Kattints a Hasonlít gombra.


Mindegyik felültöltős Whirlpool tudja a 15 perces mosási programot. Szóval van választásod.

2012. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!