Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógéppel kapcsolatban...

Szárítógéppel kapcsolatban tapasztalatokat tanácsokat várok?

Figyelt kérdés

Jön a hideg, szeretnék egy szárítógépet, mert a benti teregetéstől penészedik a lakás!

Kinek milyen szárítógépre van, mennyire elégedett vele, mennyibe került, mennyit fogyaszt, milyen típus, márka?!



2012. okt. 5. 07:38
 1/2 anonim válasza:

Én egy használt légkivezetésest vettem, 15ezerért, próbára, hogy milyen.Ez németből lett behozva, whirpool.

1 telet ment eddig hiba nélkül, szintén a penész miatt :)

Ezek 1szerű gépek, fűtőszál + ventillátor és a vill.motor ami hajt. 2700Wattos.

Néztem még kondenzációsat, siemens lavamat, ha jól emléxem, az összegyűjti a vizet, ami pl vasalóba tök jó. Annak nem kell kicsövezni a szabadba. Az olyan 25 körül van használtan. Az újak közt nem láttam légkivezetésest, csak kondenzációsat, és olyan 70-től felfelé kapható.

Candy-n kívül szerintem bármi jó ezekből. A whirpool is 80 B kategóriás, ami jobb mint a mostani C-sem.

2012. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző vok. Szal 80 ezer és B kategóriás az új.

Még annyi, hogy 1-két ruha, ami tiszta pamut nem szereti a szárítógépet, pl FRUIT of the loom pólóm összement..., a ruhacímkék 95%án tiltják a szárítózást, de ez nem így van teljesen. Ezt meg kell tapsztalni...pl nagy nyomott mintás összeragadhat. esetleg másnak tapasztalata?

2012. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!