Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet márkákat...

Melyik mosógépet márkákat kerüljek el?

Figyelt kérdés
mosógép vásárlás előtt állok, igaz nem újat tervezek venni, de szeretném elkerülni a későbbi problémákat. Melyek azok a márkák amik alapvetően hamar elromlanak vagy szériahibásak?
2012. aug. 27. 13:59
 1/3 anonim válasza:
En Indesit-et nem vennek, eddig amikkel "talalkoztam" ha uj volt, ha nem, mindhez vmilyen oknal fogva szerelot kellett hivni.
2012. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nővéremnek és nekünk a mostani előtt Whirlpool(elöltöltös) volt. Nem volt vele semmi gond műszakilag, elektronikailag, jó kis gép volt, csak egy valami volt a bibi: 2 hónap után penészesedett. Pedig az ajtó mosás után állandóan nyitva volt, mosószeradagoló kilett véve, tehát szellőzött, a fürdőszobába állandóan ment az elszívó, tehát a páratartalom max. a zuhanyzás időszakában nőtt meg. Úgy hallottam Whirlpoolnál sokan küzdenek ezzel a problémával.

Indesitről annyit hallottam, hogy drága a javítása, szóval gari idő alatt nincs gond, akkor van a gond, ha elromlik gari idő után, mert drága hozzá az alkatrész. Illetve sokan rozsdásodásra panaszkodnak.


Most nővéremnek Samsungja van, mi LG-t vettünk. Jó volt a Whirlpool még, csak már nem bírta egyikőnk sem elviselni a penészes gépet.

2 éve van meg mindkettő gép, és egyiken sincs jelen a penész.

A mi LG-nk komolyabb: halkabban centriz, sokféle programmal rendelkezik, persze 2-szer annyiba került, mint a Samsung(nővéremé). Az LG-nk sokkal több vizet eszik, de szerintem jobban is mos és cserébe nem gyűri a ruhákat. A Samsung gépek nagyon energiatakarékosak, de szerintem rosszabbul is mosnak, és kicsit gyűrik a ruhákat. Én mosógépet azért veszek, hogy mossak rendesen és nem azért, hogy spóroljak.

Ha fontos az energiatakarékosság Samsungot nézzél, ha a kiváló mosás sok programmal, akkor én merem ajánlani az LG-t, nagyon megvagyunk vele elégedve.

2012. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Whirlpool-t messziről kerüld el.
2012. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!