Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » DeLonghi ESAM 3000 vagy...

DeLonghi ESAM 3000 vagy Siemens tk52002 típusú kávéfőzőt vegyek? Olyat szeretnék, ami szemes, és őrölt kávét is kezeli. Kb 120 ezer a keret.

Figyelt kérdés

Ha valaki ismeri ezeket a gépeket, írhatna jót, vagy rosszat...


Vagy csak ha van valami jó tipp hogy 120ból mifélét vegyek, azt is megköszönném...



2012. júl. 1. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan opció, hogy egyik se? Szerintem ennyi pénzből vegyél egy JÓÓÓ őrlőt, és egy karos gépet. Ezek a szuperautomaták sokkal gyengébbet produkálnak, mint amit egy ennyiből beszerzett cucc képes előállítani. Ha sikerült kicsit megingatnom, szólj. Ha nem, akkor ezek közül én nem választanék, mert nem tudok jó szívvel ajánlani ilyen gépet.
2012. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

őőő


minden eshetőség érdekel, csak finom legyen a kávém, és 120 körül álljon meg a dolog...


A JÓÓÓ mit jelent? 1-2 példát mutatnál? meg főzőre is légyszíves egy pár lehetőséget...

2012. júl. 2. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó őrlőn azt értem, hogy nem késes, hanem két őrlőtárcsa (vagy kúp) között őrlődik a kávé. Konkrét javaslatokat inkább priviben írok. Gépnél pl. egy használt, de alaposan felújított Gaggia már szóba jöhet, ennyi pénzből még belefér az is, hogy tegyenek a kazánra pontos hőfokszabályzót (PID) és így olyan hőfokon készül a kávéd, amilyenen szeretnéd, nem attól függ, épp mennyi ideje kapcsoltad be a gépet. Ami még nem privátban megy: index fórumon kávéológia. Ott gyakran ajánlanak felújított gépet olyanok, akik rengeteg ideje foglalkoznak ezzel, és sok év alatt nem érkezett rájuk negatív visszajelzés. Lehet persze újonnan is vásárolni, de adott minőségnél az új nyilván aránytalanul drágább, viszont én is újat vettem, mert egyszerűen ahhoz húzott a szívem. (semmiképpen nem volt gazdaságos döntés)
2012. júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!