Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lenne egy 3.5 kw-os IGN COOL...

Huszti Tibor kérdése:

Lenne egy 3.5 kw-os IGN COOL inverteres split klímám ami kb 2 éves és most nem hűt, mi lehet a baja? Tavaly ősszel egy kicsit fűtöttünk vele 4-5 este míg nem volt még hideg de már estére elkelt egy kis fűtés 1-2 órára.

Figyelt kérdés
Már akkor nem volt az igazi a fűtésnél sem, most viszont mikor beindítottuk a hűtést 10 percig hűtött majd utánna lekapcsolt.Most is 10 perc és lekapcsol a hűtés rész,csak a levegőt keringeti hűteni nem hűt a kijelzőn nem ég egyetlen kis lámpa sem ami elvileg a felvett teljesítményt mutatja így valami miatt lekapcsol a hűtés.Kevés benne a gáz?Mennyi ideig nem kell feltölteni gázzal? 2 év után kevés lenne benne?Talán szivárog valahol?Előre is köszönöm a segítséget!
2012. jún. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Célszerűbb ezeket a kérdéseket feltenni annak, aki anno felszerelte :)
2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már 2 hete telefonáltam neki és mondta hogy a héten érkezik majd ismét telefon.Elvileg holnap jön le megnézni de hiszem ha látom,ezért is írtam ide a kérdést hátha valaki aki ért is hozzá tudna nekem válaszolni.Pl: igen valószínű a gáz szivárgott el,meg kell nézni feltöltés előtt a tömítéseket .... .Azért köszönöm a hozzászólást.Üdvözlettel:Tibor
2012. júl. 2. 06:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy kiment e a szerelő? :)
2019. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!