Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a gond az Electrolux...

Mi lehet a gond az Electrolux felültöltős automata mosógépemmel, hanem mindig csavarja ki a ruhát, csak kinyomja a vizet?

Figyelt kérdés
Miután végigment a program,utána áttekerem újra a csavaráshoz, és néhányszori kisérletezés után aztán elkapja, és majdnem szárazra csavar.

2012. jún. 10. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg párszor úgy kezdett el centrifugázni, hogy előtte nem szívta le a vizet. Gondolhatod, majdnem szétverte a fürdőszobát.


Szerintem a programtárcsa érintkezői vannak elkopva vagy korrodálva. De ezt szerelő fogja tudni megmondani. (Nekem azóta van új, és nem bántam meg.)

2012. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na figyeljetek nekem felültöltős electroluxom van aminek már nem a tetején van az adagoló nekem meg néha ugy gondolja hogy kiengedi a mosószeres vizet és leáll már a hócipőm televan ezzel a rohadt géppel ha meg végigmegy leállitja a szivattyút és hirtelen felpördül és kiugrik a fürdőből pedig meg se tömöm lazán 3/4 ig rakom a dobot és elegem van telljesen most sem sikerült neki a mosás itt zajong már attól félek hogy kigyullad de mostmár keresem az uj mosógépet és ezt kidobom de azért eléggé szörnyű hogy 2,5 évet bít 115 ezer forintér... =/
2012. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Így vannak ezek gyártva hogy pár évet bírjanak.Nekem egyik ismerősömnek háztartási gép üzlete van ,és ő mondta hogy ne is vegyünk calgont se mert egy mosógép árát költjük calgonra és ezek a mai gépek úgyse bírják cvsak maximum 5-6 évig.Ez szomorú...
2012. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!