Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a remington...

Mi a véleményetek a remington hajvasalókról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 18:19
 1/10 anonim válasza:
A legjobb! Mindenképp remington hajvasalót vegyél megéri az árát! Nekem már ez a második, és 3 éve tökéletesen működik, Imádom! Az első hajvasalóm (remington) széléről lekopott a kerámia lap, azért vettem másikat, de az is még mindig tökéletesen működik.
2012. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hozéluiz válasza:
Megbízható "örök" életű termékek jó minőségű sütőfelülettel. Elég a legolcsóbb alap is, ugyan az van benne! Csak ajánlani tudom!
2012. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem is Remington van. Ilyen: [link]

Ilyet nehogy vegyél, ez kb 5 ezer körül van, nem vasal jól, és tönkretette a hajam hála neki.

Úgyhogy ha veszel, akkor valami drágább Remingtont ajánlok.

2012. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kafka válasza:
Nagyon jó! Gyorsan melegszik, erős a vasalása és tartós is. Jó márka.
2012. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A legeslegjobb,nekem is az van,de mi anyával közösen használjuk,és már 4 éve működőképes.
2012. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek!:D
2012. máj. 19. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Tulajdon képpen nem is érti az ember minek ez a nagy hajvasalás.Az ilyen EGYEN frizurákkal elvesztik az egyéniségüket, szépségüket a lányok.Meg aztán természet ellenes, nem is szép, nem is egészséges.
2012. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mayra válasza:
Én csak ajánlani tudom már 4 éve azt használom hajszáritóm is az .
2012. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 usuie válasza:
Ha gyenge hajad van tull eros..nekem erossen gyenge hajam van(genetikailag) es remington hajvasalom van.Nagyon ritkan hasznalom mert erossen tori a hajamat.Ha egy eros vasalot akkarsz ajanlom :D
2012. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moncsika76 válasza:
Nagyon jó a Remington,én csak ajánlani tudom,nekem alapáras van de tökéletes szívből ajánlom gyorsan melegszik,és jól vasal:)
2012. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!