Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elin vagy Beko mosógép lenne...

Elin vagy Beko mosógép lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Elin WM 25E ; Beko WMB 6510j

Van esetleg valami extra tudnivaló, tapasztalata ezekkel kapcsolatban valakinek?

(Tudom, a Electrolux, Indesit stb. jobbak, de most csak ezek jöhetnek számításba.)



2012. máj. 13. 10:36
 1/1 anonim válasza:
en pont ma akarok uj mosogepet venni, a samsung diamond fajtat szerettem volna, de mivel a boltban nincs ahonnan nekunk megeri venni, igy egy hasonlot kerestem. Talaltam is, a Beko egyik mosogepet, megkerestem rola neten a visszajelzeseket, es mindenki szinte mindenbol kitunot adott neki. volt aki irta hogy felve vette meg, de kellemesen csalodott benne, mert tokeletesen mukodik, nagyon szepen mos, a ruhak tovabb frissek maradnak, es nem hangos a gep. ez nekem eleg info, hogy megbizzak a Beko-ban, szoval szerintem en azt fogok venni. Elinrol nincs semmi tapasztalatom, Indesit-et eddig akarmelyik fajtat hasznaltam, mind meghibasodott, meg ujonnan. Szoval azt nem vennek semmikepp. Bar en kulfoldon elek, nem tudom, hogy Magyarorszagra is olyan jo Beko-t gyartanak -e mint ide, de elvileg ugyanannak kene lenni.
2012. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!