Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az normális, hogy a hűtő...

Az normális, hogy a hűtő mindig hűt?

Figyelt kérdés
Sosem kapcsol ki, mindig csak hűt, már kezd befagyni az egész belseje...
2012. máj. 11. 14:58
 1/3 LinuxPower ***** válasza:
Miért, egy hűtőnek mégis mit kéne csinálnia?
2012. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Haha :D az előző hozzászóló elég primitív kijelentést tett :D


igen egy hűtőnek hűteni kell hiszen ez a dolga :D

de minden hűtőnek ki kell kapcsolnia ( ha folyamatosan megy az nem jó), ha folyamatosan megy több baja is lehet, pl.: ha régi a hűtő/fagyasztóról van szó, át lehet vizesedve a szigetelése (a hab) és még azt is hűtenie kell tehát plussz energia azért is mehet többet, vagy például a kompresszor is lehet rossz ( nincs levegő szállítása, nincs teljesítménye ) vagy elment belőle a gáz ( nem zárt a rendszer, valahol ki van lyukadva) vagy rossz a hőfokszabályzója !!! szóval rengeteg baja lehet :D ezt így nehéz megmondani ..

2012. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom én egy kicsit gyanakodnék a helyedben szerintem vidd el a drága frizsidert az orvoshoz nagyon teljesen lehűtse magát.
2012. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!