Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hausmeister kenyérsütőhöz hol...

Hausmeister kenyérsütőhöz hol lehet a legolcsóbban új tepsit venni? Továbbá van tippetek arra, hogyan lehet a legkönnyebben kivenni a megsült kenyeret?

Figyelt kérdés
Mivel mindig rá kell segítenem valamivel, hogy kijöjjön a kenyér, a teflon eléggé kezd lekopni. Eddig 4500-ért tudok, keberőlapáttal, de talán van olcsóbban is.
2009. jún. 24. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fejjel lefelé a pult felett rázogatni szoktam, aztán egyszer csak kicsusszan. Sosem nyúlok bele semmivel, 14 éves és nincs kopás rajta.

Anno az elején mondta valaki, hogy horribilis összegbe kerül a pót tartály, nagyon vigyáztam rá, hogy ne kelljen cserélni. Szerintem az enyémhez már nem is lehet kapni.

A 4500-at hol mondták? Márkaképviseletnél?

2009. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a rázogatás nem volt elég. Aztán rájöttem, hogy ugy fogom meg a lefelé fordított edényt kétoldalt, hogy a tenyerem éle lejjebb legyen mint az edény széle, és ugy ütögetem az asztallaphoz. Nem tudom, érthető voltam-e, biztos módszer, nem fog az edény sérülni. Hőálló kesztyűt ne felejts el felvenni!
2009. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A meleg tepsit kiveszem, fejjel lefelé forditom 1 vágódeszkán,és nedves konyharuhát boritok rá.A hőmérséklet különbségtől nekem könnyebben kicsúszik.
2009. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!