Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrényt szabad fekve...

Hűtőszekrényt szabad fekve szállítani?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Szabad, de utána 1-1,5 napig ne kapcsoljátok be.
2009. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
29%
Csak állítva lehet szállítani, és így is megvan a veszélye hogy valamilyen úton módon megsérül hátul a hűtőrács, és kienged belőle a gáz. akkor azt újból fel kell töltetni, persze nem 2 fillér...
2009. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Szabad fekve szállítani, de mint írták is legalább 1-2 napig nem szabad bekapcsolni.

Nem minden hűtőnek van a hátulján rács, de ha van is akkor lehet az oldalára is fektetni és vigyázni rá.

2009. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hehe, csak csodálkozom a hozzászólókon. Igen, dereng valami azoknak akik azt tanácsolják óvakodj tőle, csak nem merik odaírni hogy fogalmuk sincs miért. Ehelyett találgatnak hogy a rács....


Szóval a dolog szépsége abban rejlik, hogy a motor olyan kialakítású hogy folyamatos kenést és hűtést igényel. Ezt elmésen úgy oldották meg, hogy olajfürdőbe helyezték a mozgó részeket. Mivel azéer a gáznak is kell hely, nem tölthetik tele a motort olajjal. Lefektetve az olaj kifolyik a rendeltetési helyéről szép lassan,(amúgy elég sűrű olajat képzeljünk el)majd amikor jó sok zötyögés után a helyére állítva bekapcsoljuk hogy a sör mihamarabb lehűljön, csodálkozunk hogy besül a motor. Ez elkerülhető akkor, ha néhány órát állni hagyjuk, míg az olaj visszacsorog a kívánt helyekre.

2009. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
7%
Utolsó, hűűű de okos vagy!
2009. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is így tudom, mint ahogy az előttem író.
2009. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
76%
köszi :)
2010. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%
Elárulom hogy mindenki f*szságot írt... (Hűtős vagyok) ... A szállítás módja függ attól hogy milyen kompresszor van a gépben, a hagyományos olcsóbb hütőkben alap kompresszorok vannak aminek a tartása 3 db rugóból (A BELSELYÉBEN) áll ami hogyha eldöntöd elmozdulhat és egyszerűen leég.. egy új motor kb 8-10 ezer... egyedül a spirálkompresszoros gépeket lehet eldönteni stb
2010. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
33%
(Utolsó) tudom, te írtad a jó választ,nem szabad fektetve szállítani, de azért nem kell a büszkeségtől el szálnod...majd szét csattansz tőle..kicsit szállj lejjebb...ez épp olyan ha te nem tucc amit más igen, pl: varni,főzni,vagy gyereket nevelni stb nemkel a másikat analfabétának nézned mást...
2010. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 yatoo válasza:
80%

"egyedül a spirálkompresszoros gépeket lehet eldönteni"

Én laikusként honnan tudhatom melyik a spirálkompresszoros?

Köszi!

2011. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!