Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen klímát vegyek egy...

Milyen klímát vegyek egy 20mm-es szobához?

Figyelt kérdés

Melyik márkákat érdemes kerülni / keresni? Kivel szereltessem fel?

Köszi a válaszokat!



2012. ápr. 30. 10:32
 1/7 anonim válasza:
20mm-eres szobát én még nem is láttam. Ez mire vonatkozik, a hosszára?
2012. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajtóhiba, de az én kis computerem (a nyakamon) automatikus javitó üzemmódja valamiért NÉGYZETMÉTERT tudatosított bennem.. (amúgy igazad van)
2012. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Átlagos fekvés mellett 2,5kW-os elég..

Helyileg hol lenne?

2012. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abba elég ha egy erőset belefújsz! =))) Bocs, nem hagyhattam ki!

Meg van adva, hogy melyik klímának mekkora a teljesítménye, tehát ki lehet számolni, hogy mekkora kell s ezt egy klímaszerelő ki is számolja neked. Deee az esetek többségében ki is írják a készülék mellé, hogy mekkora helyiséget tud kiszolgálni. A lehető legegyszerűbb ha fölhívsz egy klímást s kérsz tőle egy árajánlatot. Ált. adott márkákkal dolgoznak, de persze vehetsz másikat, beszerelik akármelyik egzotikus márkát, viszont a legegyszerűbb ha azok közül választasz, amit ajánlanak, mert nyilván értenek hozzá s tudják melyik a megbízható. Arról nem beszélve, hogy talán még olcsóbban is megúszod, hisz ált. kedvezménnyel kapják a klímákat.

Ha ilyen mobil klímákban gondolkodsz, akkor az én véleményem az, hogy nagyon nem az igazi.

Tudtommal a legkisebb klíma is kiszolgál egy 20-25 négyzetméteres helyiséget. Nekem egy Electrolux van otthon, eddig meg vagyok vele elégedve.

A kivel szereltessed kérdés nagyban függ a lakóhelyedtől is, mivel én pécsi vagyok, én csak pécsi céget tudok ajánlani, az pedig a klímatrio.

2012. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szegedi vagyok.

Gondolom azért van pár kínai márka is, amivel jobb vigyázni....


Nem tudom pl ez jó-e? [link]

2012. ápr. 30. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 20m2. :) Én is azonnal a négyzetméterre gondoltam.

Orion, Midea, Samsung stb.

2012. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kopasz555 válasza:

Mutass olyan klímát ami nem Kinai mert az hamisítvány!

A 2,5 kw többet megy de kevesebbet fogyaszt, a 3,5 gyorsabban lehűti a légteret de többet fogyaszt.

Fontos a szigetelés az üvegfelület a hőleadó gépeg száma és átlagosa mennyi személy tartozkodik folyamatosan ott, meg stb

2012. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!