Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érted a KÍNAI nyelvet? A...

Ludmill@ kérdése:

Érted a KÍNAI nyelvet? A hűtőmön néhány jel lefordítását szeretném kérni.

Figyelt kérdés
Elromlott a hűtőm és nincs hozzá használati útmutatóm ,mert kaptam, és felül eddig hűtött , de most elállítottam mert nem reagált semmire. A fagyasztója már egy éve nem megy, de lehet hogy csak én állítottam el rajta valamit. Vannak rajta kínai jelek és hozzá melyik lámpaszín mit jelent de nem értem . Neten is próbáltam utána nézni de nem találom sehol a használati útmutatót. A jelekből meg rengeteg van és nem tudom hogy kell megnézni mi mit jelent.
2012. ápr. 17. 22:14
 1/3 anonim válasza:
[link] ugyan nem tudok kínaiul, de ha esetleg valahogy kereshetnél írásjeleket és bemásolni a fordítóba. Nem tudom jó-e de sztem igen, jobb mint a semmi. bár hosszas program lesz
2012. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
[link] itt találod az írásjeleket! próbálgasd. remélem azért segítettem valamit. előző voltam
2012. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeket végig néztem. Nem tudom bemásolni mert valahogy bele kéne rajzoljam azokat a jeleket de ez lehetetlen. De kitaláltam valamit , most jutott eszembe. Van egy kínai ruházati bolt itt és az eladó tud kínaiul, lerajzolom neki és remélem le tudja fordítani. :) próba! ...
2012. ápr. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!