Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool mosógép nem mindig...

Pagan kérdése:

Whirlpool mosógép nem mindig akar centrifugázni, tipp?

Figyelt kérdés
nagyokat huppan,ugrik egyet kettőt,szóval valami eléggé haldoklik benne,szétszedtük már egyszer de semmi szemmel látható rendellenességet nem láttam,ki is lett mosva nemrég de így sem jobb
2012. márc. 11. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, a mi vörpul mosógépünkkel is ez a gond, bár őfelsége ha úgy gondolja, akkor centrifugál, ha meg olyanja van, akkor nem. Szóval nálunk csak alkalmankénti probléma (és főleg olyankor csinálja, amikor nagyon kellene, hogy megszáradjon a ruha...), de a miénk nem huppan, nem ugrik, egyszerűen csak b.szik befejezni a mosást normálisan.

A miértjét nem tudom, csak azért írtam, hogy tudd, nem egyedi a problémád, én is kíváncsi vagyok a válaszokra.

2012. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DD,ez is alkalmankénti,szerencsére néha teljesíti a feladatát,reméljük sikerül megoldani,hátha valami apróbb hiba,talán nem a programjuk halódik mert akkor biztos vége..
2012. márc. 11. 21:49
 3/5 norberto79 ***** válasza:
hol lett kimosva és melyik részei? (A szokásos ecetes dolog?)Van benne egy kis légtartály ún. légcsapda ami egy nyomáskapcoslora csatlakozik gumicsővel. Ha az vagy a tartály nem tiszta akkor nem kapcsol és azt hiszi még viz van benne azért nem centrizik, egyik ok lehet, a másik ohgy van benne egy lehet hogy különálló panel ami a motort vezérli azon vannak alkatrészek amit cserélni kell, persze a motor is lehet ludas.
2012. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyám mosta ki asszem trisóval,nem tudom hogy ez jó e,a háztartási gépekhez nem nagyon értek,amit írtál lecsekkolom,köszi!
2012. márc. 12. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ellenőrizd le a szűrőt és a kifolyó csövet
2012. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!