Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép vásárlásnál...

Mosogatógép vásárlásnál műanyag vagy fém legyen a szórófej?

Figyelt kérdés
Szórófej illetve alatta lévő burkolat mennyire fontos, hogy fém legyen és ne műanyag?
2012. márc. 11. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
a burkolat úgyis fém.A szórófej mindegy
2012. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értelmesen írtam, nem a külső burkolatra gondoltam, hanem az alsó és belső "burkolat". Kinyitom ajtót, alsó sorba ahova edényeket teszem tároló, az alatt lévő anyag.


Sok mosogatógépnél műanyag, nem okoz penészedést?

2012. márc. 11. 07:42
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok szerelő, volt már vagy 10 mosogatógépem, de soha nem láttam olyat ahola belső burkolat műanyag lenne. Nem lesz penénészes a fej, minden mosás megtisztítja. (és egyébként se jobb táptalaj a műanyag a penésznekmint a fém. Ha tiszta a gép, akkor nincs penész
2012. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Világos, köszönöm.


De akkor továbbra sem tudtam egyértelmű lenni. Mert tele van műanyag aljú mosogatógépekkel a piac. Csak mégegyszer, alsó tálcákra ahova pakoljuk edényeket stb, ahova onnan lecsöpög a víz, arra gondolunk.


10 mosogatógép? mert olyan rosszak voltak, annyira nem strapabíróak vagy nem otthoni felhasználásra voltak? Köszi nagyon!

2012. márc. 11. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
mert költöztem
2012. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De van olyan sok, aminek műanyag az alja, úgy tudom az olcsóbb Bosch gépeknek is mégis dícsérik őket, én sok topikot végigolvastam mikor megvetetm, és a műanyag aljat nem hozták fel hátránynak. Végül a mien AEG lett, annak fém az alja. SZerintem a szórófej mindegyikben műanyag.
2012. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A műanyag szórófej szerintem abban előnyösebb, hogyha a rajta lévő lyukak eldugulnak, akkor könnyebben tudod szétpattintani, és kitisztítani mint a fémet.
2012. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!