Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kaputelefont válasszak,...

Idgyak kérdése:

Milyen kaputelefont válasszak, és hogyan kell beszerelni?

Figyelt kérdés

Rossz kaputelefonom lecserélném, a ház bejáratánál digitális kijelző van. Az ajtóm melletti csengőt is ezzel szeretném működtetni. A régi készülék leszerelése után 4 darab egyforma vezeték lóg ki a falból.


Milyen készüléket ajánlotok?

Hozzá nem értő személy képes beszerelni egy ilyen telefont?


(8000Ft-ért cserélnék ki a házban, 2500-3000-ért láttam már telefonokat, ezért a különbségért megéri saját magam csinálni)



2012. márc. 4. 16:26
 1/6 norberto79 ***** válasza:
a ház bejáratánál? ez most lakótelep vagy társasház vagy családi ház? mit jelent hogy digitális kijelző? Csak a beltéri egységet cserélnéd mert azért a minimum amit irtál.
2012. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Panellakás, a ház bejáratánál van egy digitális számkijelző (ahova aktuális lakásszámot beütve, ott csöng a kaputelefon), továbbá a lakás bejárata előtt van egy csengőm, ezt szeretném a telefonon hallani. Magát a telefonkészüléket cserélném.
2012. márc. 4. 20:01
 3/6 norberto79 ***** válasza:
"továbbá a lakás bejárata előtt van egy csengőm, ezt szeretném a telefonon hallani." Ha az ajtó előtti csengőt megnyomják azt is szeretnéd ezen hallani. Ha panel akkor általában codefon van legalább, ahoz vehetsz beltérit simán. mi lett az előzővel?
2012. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az előzőn csak a csengő funkció működött, illetve néha a beengedés. Most festés után úgy döntöttem, lecserélem a matuzsálemet.


Szerinted egy hozzá nem értő ember (én) képes a készülék beszerelésére? (azt tudom, az előző készülékben hova voltak kötve a vezetékek - 4db) Nem igazán szeretnék 5-6000Ft-ot kifizetni egy 15 perces melóért, mikor a készülék maga 3000Ft.

2012. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 norberto79 ***** válasza:
Persze, elrontani nem tudod főleg ha ismered a bekötését az előzőröl lelesed mi hol volt ugyanúgy visszakötöd, és örül.
2012. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vodaqua válasza:

Szia(sztok)


hasonló cipőben járok, festés volt, és a kapucsengő rossz. Ezért cserélni szeretném. Az lenne a kérdésem ,hogy valaki tudja segíteni, milyen érdemes venni, és hogy melyiket is? (annyi fajta van, nem szeretnék mellé nyúlni).


Akinek van ötlete, kérném mailben jelezze nekem a nemethdanielkukacpostafiok.hu címre :) Ezer köszönet érte.

2014. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!