Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SÜRGŐS! Milyen elöltöltős...

SÜRGŐS! Milyen elöltöltős mosógépet vegyek 60 és 80000 között?

Figyelt kérdés
Ma este elromlott a mosógépünk,és sos újat kell venni, ezért előny ha a régit esetleg beszámítják, nem szeretném javíttatni.
2012. febr. 23. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Eletrolux - AEG
2012. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi típusokkal nem vagyok képben, nekem egy 4 éves Indesit van, eddig jó.
2012. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
LG se rossz.
2012. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Tudnátok esetleg konkrét típust is írni,ami bevált?
2012. febr. 23. 21:09
 5/8 Theorba válasza:

A német gépek meglepően energiapazarlók.

(Én erre, és a több éves garanciára fektetném a hangsúlyt.)

2012. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Eletrolux prémium márkája az AEG. Nekem ez utóbbi márkájú van, de ha csere lesz nem variálok. Hűtőkben is jók, megbízhatóak.


Érdemes volna az előbbi honlapját böngészni, mert a szükséges/lehetséges paramétereket össze lehetne hasonlítani/ nevesíteni. Könnyebb utána a tájékozódásod.

2012. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam már az AEG-et,megnézem a honlapját,köszi.
2012. febr. 23. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Még annyi "takarékossági ötlet", hogy az első évben kiadják a prémium márkát AEG néven, utána ugyanaz a típus ugyanazzal a "tudással" Elektrolux márkával fut tovább.

Ezt egy eladó mondta egy mintaboltban. Ergo az AEG "kifutó" darabok később Elektroluxként is tökéletesek lehetnek.És így már olcsóbb.


Egy a gyártó, ha jól tájékoztattak.

2012. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!