Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem indul el a mosógépem?

Miért nem indul el a mosógépem?

Figyelt kérdés
Ha beindítom a mosógépem akkor nem indul el csak zúg.Alul kitekertem a leeresztőt ahol ki lehet néha takarítani a gépet ha netántán benyel valamit.Most is így tettem és megnéztem hogyha beindítom el indul e a propeller ami elindítja a motort.Elkezdett pörögni de nagyon hangos volt lehet hogy benyelt valamit?és az akadányozza meg a motor elindulását.Remélem valamelyest érthető volt.
2012. jan. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha garanciális, akkor szerelő, ha már nem, akkor szedd le a külső lemezborítást, jó esetben csak pár csavar tartja. (Előtte húzd ki a konnektorból.) Így jobban fogod látni, valami zokni vagy ilyesmi szorult-e be. A dobot is megforgathatod kicsit, hogy nem hallasz-e onnan valami gyanúsat, nem a dobban van-e valami akadály.
2012. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még garanciális ezért is nem nagyon akarok belenyúlni
2012. jan. 16. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha garanciális akkor menj el a boltba ahol vetted és kérdezz rá hogy ilyenkor mi a teendő és küldjenek ki valakit aki megnézi hogy mi a probléma.
2012. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...Vagy a garanciapapíron nézd meg a szervíz számát és őket hívd fel.
2012. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!