Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Leégett a porszívó. Újat...

Leégett a porszívó. Újat vegyek, vagy javítsam?

Figyelt kérdés

Lefüstölt a porszívó. Érdemes-e megcsinálni?

egy szénkefecsere megoldhatja a problémát?

Jelenleg ha be akarom kapcsolni kapásból kivágja a biztosítékot.

Esetleg más baja van?

néztem, egy új motor ára 5-6000 ft. Ennyiér már új porszívót is kapok.

Ti mit tennétek?

A porszívó: Samsung sgh szériás. kb. 4 éves


2009. ápr. 24. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél újat.Zárlatos lett,nem a szénkefe a rossz.
2009. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak zárlatos, azt könnyen lehet javítani. Én megmutatnám egy szakinak, lehet, hogy egy ezresből rendbehozza. Környezetvédő vagyok, így annak a híve, hogy nem kell mindenből újat venni, csak mert elromlott. Azért van a szerelő, hogy megcsinálja jóval olcsóbban. Ráérsz akkor újat venni, ha rosszabbul járnál anyagilag.
2009. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kétesélyes, mi volt amikor megjavítottuk, de utána nagyon kellett rá figyelni, 5-10 percenként pihentetni kellett, és így se bírta sokáig.

Érdemesebb újat venni, biztonságosabb is, és nem drága.

Bár 4 éves az nem sok, és minőséginek is tűnik, érdemes lenne megmutatni szakembernek, tanácsot kérni. Ha simán rendbe lehet hozni, akkor jól jártál, mert még biztos elmegy jó ideig.

2009. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság -nyugati páldára- 3-4 évre készülnek a háztartási gépek.Ritkán érdemes javíttatni, próbáld becserélni egy újra. Nagyon sok helyen le lehet adni a használt készüléket,így nem te rakod ki a szemétbe. ÍÉn újat vennék, mégha + kiadást is jelent.Az árammal meg egyébként nem érdemes próbálkozni.Akár bajod is lehet egy zárlatos porszívó miatt.
2009. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!