Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » írott dvd -t minden dvd...

írott dvd -t minden dvd lejátszó visz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagyon régiek nem, de a lejátszó adatainál megtalálod a támogatott lemezeket és formátumokat.
2011. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha bele teszem mit csinál? Nem tudom hol lehet meg nézni!
2011. aug. 20. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol lehet megnézni?

A Dvd lejátszó használati utasításában,

ha már nincs meg akkor keress rá a googlen a lejátszó tipusára.

2011. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dényey Zsolt válasza:
Ha Te írod meg különböző progikkal (Nero, Ashampoo Burning Studio), akkor be lehet állítani, hogy csak szám.gépen, vagy asztali dvd lejátszón, vagy mindkettőn menjen
2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én DVD játszóm viszi az írott DVD-ket de csak a Nero-val írottakat, amit a Windows-sal írok nem. Nemigen szoktam szabvány DVD-t írni, adatlemezt írok a Nero-val, rámásolom az AVI filmeket és amikor beteszem a lejátszóba kiválasztom melyiket akarom nézni.
2011. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem mindenik jatsza le pl. nekem is van olyan dvd lejátszom ami csak az asztali dvd-t viszi!
2011. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 morph válasza:
Régi asztali DVD-lajátszók tényleg nem tudták az írott lemezeket olvasni, nekem is van ilyenem. Akkor egy kis tekergetés után azt írja ki, hogy nincs benne lemez vagy, hogy koszos a lemez. Milyen márkájú és típusú a lejátszód?
2011. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!