Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vadonatúj Gorenje hűtőnk...

Vadonatúj Gorenje hűtőnk hibás darab lenne?

Figyelt kérdés

Szombaton vettünk Gorenje R60395HW típusú háztartási hűtőt: fagyasztó nélküli kivitel. A prospektusa azt írja, hogy az ideális beállítás a középállás lenne. Vagyis akkor a legjobb neki a hűtés :S Tegnap üzemeltük be, mert tegnap hoztuk el - írta, hogy 2 órát álljon teljes nyugalmi helyzetben. Ezután középállásra tettük és +10 °C-n alul nem megy. Máris hibás darab lenne? Kicsit idegesek vagyunk, mert ugye nem egy olcsó darab volt, és helyette nincs másik. Kellett volna, hogy üresen 24 órát menjen? Vagy lehet, hogy a nyugalmi helyzetnél rontottunk el valamit? Lehet, hogy nyugalmi helyzetnél nem volt túl jó ötlet, hogy kinyitottuk az ajtaját néhányszor? Vagy máris szervizért kiált a hűtőgép?

Köszönöm szépen előre is a segítséget!


2011. aug. 9. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ez az első egy-két napban normális, hogy még nem áll be a kívánt hőmérsékletre? Csak, mert igyekszünk nem sűrűn nyitogatni, hogy nehogy az legyen a baj :( Nem tudom, hogy mit csinálunk rosszul, vagy eleve hibás darabot vettünk-e meg :(
2011. aug. 9. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az új electrolux hűtőm gyári hibás volt, nem volt rendszer gázzal feltöltve. A 3 napos cseréröl lekéstem, maradt a garanciális szerelő.

Jelezd az üzlet felé a hibát.

2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Stabilan 10 °C-n áll a hűtő hőmérséklete :( Hidegnek hideg ha berakom a kezem, de nem eléggé :( Igen, ma felhívjuk az áruházat, ahonnan vettük, hogy ilyen problémánk van!
2011. aug. 10. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!