Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan indítsam be a mosogatóg...

Hogyan indítsam be a mosogatógépet?

Figyelt kérdés

A mosogatógépet még sosem indítottam be, nem nagyon értek hozzá. Ezért a segítségeteket kérném.


Így néz ki a mosogatógép: [link]


A tányérokat már bepakoltam. Sajnos fogalmam sincs mit hová kell önteni,szórni,tenni, ott van egy téglalap alakú mélyedés, abba tettem egy Somat tablettát meg néhány Calgonit só szemcsét, azok jó helyen vannak ott? Ráadásul német a mosogatógépem, beindítottam, kiválasztottam az Auto65 funkciót, és ugye vannak szavak, amiknek világítani kellene de nem világítanak: Sieb, Salz, Wasser, Klarspüler, Sprüharm. Ezeket kellene beletölteni a mosogatógépbe? De mit hol kell és mennyit? [link] Van a tányérok alatt egy ilyen is: [link] Segítsetek kérlek, ha van egy kis időtök, mit hogyan csináljak!


2011. aug. 1. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pontos típust írtál volna, már előrébb lennénk!
2011. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva, de sikerült beindítani :)
2011. aug. 1. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a fényképeket nézem, eddig mindent jól csináltál. Jó helyen van a tabletta is.

A kosarak alatt a nagy szürke a sóbetöltő nyílás fedele, le lehet tekerni, ide tölthetsz mosogatógépbe való sót. Kb.1-1,5 kg fér egyszerre bele, típustól függően (úgy látom, neked 9 terítékesed van, lehet, hogy abba valamivel kevesebb fog egyszerre belemenni), ehhez kaptál a géppel egy tölcsérszerű dolgot is, hogy ne szanaszét szóródjon a só. Innen a gép majd magának adagolja a sót minden mosogatáskor, tehát pluszban már nem kell sót tenned. Amikor fogy, a kijelzőn a Salz világítani kezd, akkor megint feltöltöd és kész. A másik, karos nyílás a szűrő. Ezt érdemes egy-két hetente kivenni és forróvízzel kimosni, mert a megtelt, elzsírosodott szűrőtől koszosak maradnak az edények és büdös a gép.

A működtetéshez kérlek fényképezd le az ajtón a kezelőgombokat is, akkor tudok többet segíteni.

2011. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, még valami:


A poharakat, tálakat, lábasokat MINDIG fejjel lefelé rakd, mert így, ahogy most pakoltál (a poharakat látom), csak megtelik mocskos vízzel.


Az evőeszköztartóba csak olyan hosszú kést, fakanalat, tálalót, stb.-t tegyél, ami nem gátolja a felső kosár alján lévő "propellert". Ha valami túl hosszú, azt érdemes a felső kosárban, a poharak közé fektetni, ugyanolyan szépen el lesz mosogatva!

2011. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második/harmadik :) Sokat segítettél!
2011. aug. 1. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Ha lefényképezed a kezelőpanelt, még talán tudok ötleteket adni.
2011. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!