Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kidobhatom az új mosógép...

Kidobhatom az új mosógép csomagolóanyagait, vagy érdemes megtartani valameddig?

Figyelt kérdés
mármint túl sok helyet foglal, még három napig sincs kedvem tárolni a kis lakásba, van értelme?
2011. jún. 30. 10:38
 1/10 anonim válasza:
ne dobd ki...tök jó vele pukkasztgatni
2011. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legalább a három napot várd ki. Utána kuka.

Előfordul, hogy némely cég ezen időn belül csak az eredeti csomagolásban fogadja vissza, ha valami van vele. A másik, ha netán tényleg vissza kell szállítanod biztonságosabb az eredetiben szállítani.

Bird ki ezt a kis kényelmetlenséget addig.

2011. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár napig tartsd meg, mert ha gond van vele és még kicserélik, akkor jól jöhet. De egy hét után szerintem már ki lehet dobni.
2011. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, ma vagyok csak itthon, aztán 3-4 napig úgysem, tehát azalatt nem tudják kicserélni, illetve nem is mosok. Ma még 3 adagot viszont igen. Ja és nem pukkasztagós dolgok, hanem fehér hungarocelek
2011. jún. 30. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki szemétbe, és ne tedd ki szelektívgyűjtő konténer mellé se. Vidd el egy szelektív hulladékgyűjtő udvarba.
2011. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtam kidobhatod a csomagolást, viszont a mosódob rögzítéséhez használt fémidomo(ka)t tartsd meg a csavarokkal együtt.


Lehet, hogy el kell szállítani, ha valami miatt elromlik, akkor jó, ha rögzíteni lehet a mosódobot, így szállítás közben a rezgésektől-rángatózásoktól nem ütődik a dob a gép belső felületéhez.

2011. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem vidd vissza a gépet és kérj olyat amit pukkaszthatós csomagolásba raktak, mondván hogy átvertek
2011. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia Pukkandúr (pukkandurr)!


Adok egy linket, "durrancs" fólia olcsón rendelhető!


[link]


:-)


De kösz az ötletet is, pont kellett nekem is ilyen fólia... El tudom küldeni az anyósoméknak az ajándékot, nem törik össze. :-)


További szép napokat, és jó segítségnyújtást a rászorulóknak!

2011. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt hittem az maga az ajándék...én ellenék vele :D
2011. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2011. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!