Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történt a bojleremmel?...

Mi történt a bojleremmel? Ötletek?

Figyelt kérdés

2 éve gond nélkül használtam, tegnap leeresztettem a vizet majd újra feltöltöttem.Innentől fogva eszméletlen zavaróan zúg-csörög a biztonsági szelep mikor tölti a vizet és úgy veszem észre megszűnt a melegítéskori csepegés is rajta.

Kihangsúlyoznám hogy nem nyúltam a szelephez, az ugyan olyan állapotban van mint eddig bármikor.

A szelep az eredeti magyar hajdúhoz gyártott modell nem külföldi gagyi.Aki tapasztalt már ilyet hogy oldotta meg?


2011. jún. 13. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedj el vizet a biztonsági szelepen.
2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez volt az első ötletem hátha piszok került a tömítés köré.Leengedtem egy csomó vizet, sőt levettem a beömlő flexicsövet is és megmozgattam a visszacsapó szeleprészt is hátha az a hibás.De nem történt semmi ugyanúgy zúg mint egy rossz motorbicikli!
2011. jún. 13. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
És amikor lebontottad a beömlőt csövet, felfűtéskor nem nyomta vissza a vizet?
2011. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom régen volt vízkőtelenítve, és telement vízkővel a szelep.
2011. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.Mikor lebontottam a beömlő csövet nem jött vissza víz csak ha megnyomtam a visszacsapó szelep tányérját, hisz ez pont azért van hogy ne engedje visszirányba a vizet, nem értem mire gondolhattál ezen kívül?

2.Nem rég lett vízkőtelenítve, egész pontosan pont most történt azért engedtem le a vizet.

Van még valakinek használható ötlet?

Mert eddig sajnos én sem jöttem rá mi lehet a baja de már nagyon idegesítő hallgatni.

2011. jún. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!