Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem tud nyomtatni a...

Miért nem tud nyomtatni a multimédiás hűtőszekrényem?

Figyelt kérdés
Hova van ez beépítve, hogy lehet elindítani?
2011. jún. 8. 00:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Patront megnézted, nem fogyott ki/fagyott be? Mellesleg úgy hallottam, hogy az ilyen "multimédiás hűtőszekrényeknél való nyomtatáskor" az A/4-es lapokat a fagyasztón át kell adagolni...
2011. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csapacsupa ***** válasza:
Nem tömte el az eperlekvár a fúvókákat? Ellenőrizd.
2011. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Típus? Fotó? Valami? Alszol még?
2011. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha be van fagyva a patron akkor mit lehet csinálni? Szerintem ez lehet, csak mert amikor bedugom a gépbe a vezetéket ami jön a hűtőből, mindig felismeri az új eszközt, és egyből lefagy.
2011. jún. 8. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A patronból kifogyott a fagyálló, ez egyértelmű.
2011. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, raktam bele fagyállót, most tud is nyomtatni a nyomtató, viszont emiatt a hűtőben lévő élelmiszerek egytől egyig megromlottak.
2011. jún. 14. 22:37
 7/12 anonim válasza:
Szerintem ha az élelmiszerek is megromlottak, akkor ott már nagy lehet a baj. Vidd el egy szakértő szervízbe, vagy esetleg nyomtatás erejéig vedd ki a vastagkolbászt, mert általában az váltja ki az ételek megromlását, mivel kémiai reakcióba lép a fagyálló gázával. Ha ez sem jön össze, akkor szervíz; de arra ügyelj, hogy ott sokat elkérhetnek akár egy patroncseréért is....
2011. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kerestem már szerelőt, de erre szakosodva még nincsen, mások meg olyan árakat mondtak, hogy jobban járok ha veszek egy újat. Viszont kivettem a vastagkolbászokat, és most remekül hűt is meg nyomtat is. Csak az a baj, hogy hobbihentes vagyok, és nagyon szeretem ezt a fajta ételt, ezért a hűtőben lévő dolgok 80%-a vastag kolbász. Azokat akkor most hova rakjam? Nem lehet valahogy megállítani a kémiai reakciót?
2011. jún. 16. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:

A kolbászokat szigetelőszalaggal kell betekerni, és az elszigeteli a fagyálló gáztól. Kicsit babramunka, de megéri.

VAgy egy jobb megoldás, elküldöd nekünk a vastagkolbászokat, a mi hűtőnk lézernyomtatóval megy, és nincs benne fagyálló.

És még szeretjük is a vastagkolbász. :-)

2011. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megcsináltam egyen amit te mondtál, és jó is volt, csak amikor kiakartam bontani akkor a benne felgyülemlett gázok olyan nyomást hoztak létre, hogy cafatokra robbant a kolbász, ráadásul a nagyobb darabok is ragasztósak lettek.

Szívesen elküldeném hozzád, de sajnos ahol én lakom ott nincs Posta.

Viszont az érdekelne hogy hol lehet venni olyan lézernyomtatós hűtőt, mint ami nektek van.

2011. jún. 18. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!