Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jó ez a fajta kávéfőző?

Jó ez a fajta kávéfőző?

Figyelt kérdés

Olyan kávéfőzőt szeretnék, amivel őröltkávéból és kávépárnából is főzhetek kávét.

Esetleg valami hasonlót tudnátok javasolni, ami bevált?

Köszönöm!

[link]


2009. márc. 18. 20:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Valamelyik fórumon több embertől is olvastam,hogy ez a párnás főző elég vacak kávét készít,és ráadásul drága.Mármint a párna.
2009. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért ragaszkodsz a párnáshoz? tényleg elég gyakran leszólják. nekünk egy hasuser főző van, jó kávét csinálpl eduscho duplából, vagy karavánból, mi ezeket szoktuk meg és ha gyengéát akarunk, akkor neskávé.
2009. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Szarvasi kávéfőző a legmegbízhatóbb, igaz, hogy nem követi a divatot és nem dizájnos, de megbízható és jó kávét főz. A kávépárnás gép nem gazdaságos.

Ha arra gondolsz, hogy őrölt kávét és kávészűrőst főzni, akkor az teljesen más, mint a kávépárna, mert így csak szűrőtasak kell az őrölt kávéhoz. Annak megfelelnek azok a gépek, amiken mind a kettő megtalálható. Mi egyik felén kávét, a másikon pedig teát szoktunk főzni.

2009. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszadóval egyet értve, CSAK magyar terméket ajánlok. Sajnos a tapasztalatok azt mutatják hogy a külföldi gyártók termékeihez semmilyen, kopó tartozékot nem exportálnak, és így megeshet, hogy egy tömítő gyűrű vagy szűrő hiánya amiatt ki kell dobni a készüléket. A kereskedelmi forgalomban kapható tömítések szűrők, stb. csak a magyar készülékekhez használhatók, méretük miatt. Elvétve még az olasz gépekhez is kaphatóak, de más gyártmányokhoz nem.
2009. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A párnás az egy nagy határ sz@r.


A szarvasi az az igazi. Segafredo intermezzo vagy Karaván kávéval egyszerűen fantasztikus.

Melóhelyen a 15 éves szarvasit cseréltük egy szarvasira :)

2009. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Miután annyi jót írtatok a szarvasiról, gondoltam utánanézek. Meg is találtam a nekem valót, bár nem olcsó, de úgy gondolom hosszútávon megéri. :)

2009. márc. 20. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!