Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az elektromos szúnyogriasztóho...

Az elektromos szúnyogriasztóhoz ha hozzányúlok, akkor lesz valami bajom, vagy az csak egy szúnyogot, és más repülőrovart nyír ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsíp, mert nagyfeszültség van benne kevés áramerősséggel.
2011. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D.O.81 ***** válasza:
100%

A helyedben nem javaslom.

A bóvli szarokban egy kondenzátoros-diódás kaszkád feszültség többszöröző lapul, ami nem választja el a hálózatot és az elektródákat, tehát olyan félhullámos atyai pofont kaphatsz tőle, hogy abba bele is pusztulhatsz.

A jobbakban van egy 20-50W teljesítményű 230/3000V AC transzformátor és egy diódahíd vagy kaszkád feszültség többszöröző.

Viszont ezektől meg olyan egyenáramú atyai pofont kaphatsz, hogy nemcsak a bőröd ég meg, de bele is pusztulhatasz, ha a két elektródot egyszerre fogod meg.

Szóval, ha teheted ne légy öngyilkos jelölt és tartsd távol mazochista gondolataid az elektromos eszköztől.


Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz, pedig már majdnem kipróbáltam.

Annyira nem értek az ilyen cuccokhoz,azért is kérdeztem meg.

2011. máj. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!