Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit használjak mosásnál hogy...

BAL-IMI kérdése:

Mit használjak mosásnál hogy puhák maradjanak a ruhák?

Figyelt kérdés
Én folyékony mosószert(ariel) és silan öblítőt, teszek a mosószerbe ecetet, nem vagyok elégedett a eredménnyel, főleg a törölközők nem elég puhák.
2011. máj. 1. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, de az ecet savas és a mosószer lúgos és a ph értéknek 3 oldala van sava semleges lúgos és ha két anyag keveredik mosópor (lúgos) ecet (Savas) akkor semlegeset kapunk valszeg ezért van nem használlj ecetet meg szerintem öblitőből js térj át a lenor ra és elégedett leszel nekenm igy tökéletes
2011. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vízlágyítót használj és a ruhák is puhábbak lesznek. pl:Calgon
2011. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A törölközőknél csak ecetet használj öblítésnél. Kell pár mosás, mire megpuhulnak, de nedvszívóbbak is lesznek. Nem kell sok, fél dl elég. A konyharuháknál is csak ecetet használok. És ahogy előbb írták, ne a mosószerbe keverd az ecetet. Inkább használj mosószódát is, az is vízlágyító és kevesebb mosószer fogy.
2011. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!