Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol találhatnék Indesit...

Hol találhatnék Indesit hűtőhöz használati utasítást?

Figyelt kérdés

Használtan vettem,és hiába keresek a neten,nem találok a hűtőre vonatkozó adatot,szerintem nem magyarországon vásárolták.Típusa:

INDESIT B 35 FNF PS (EX)

Köszi,ha segítetek!


2011. ápr. 15. 10:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is annyira a használati utasítás kellene,hanem hogy megtudjam az energiabesorolását,mert ezt sajnos sehol nem találom a hűtőn feltüntetve,minden más egyéb fel van,ezekkel már tisztában vagyok,csak az energiabesorolás kellene még.Tudtok segíteni?
2011. ápr. 15. 10:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Energy Efficiency = A

[link]


Használati útmutató (csak angol):

*****


[link]


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedves vagy de ez sajnos nem az a hűtő:(

Már hívtam az ügyfélszolgálatot,megígérték,hogy visszajeleznek.De nagyon köszi a segítséget :)

2011. ápr. 15. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv.

A készülék " B " energiaoszályú.

Úgy emlékszem ez a modell nem volt forgalomban magyarországon.

2011. ápr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves só,ezt honnan tudtad meg?Mert ez elég elszomorító,ugyanis A+-ként adta el az előző tulaj,csak éppen erről nem találok semmit sem a hűtőn :(
2011. ápr. 16. 08:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs,reggel van,nem kedves só,hanem kedves utolsó!Bocsi :)))
2011. ápr. 16. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv.

A tipusjel utal rá. Ha "A" osztályos lenne, akkor BA lenne a tipusjel, ha A+ akkor BAA

(Azért persze utánanéztem egy orosz nyelvű katalógusban.)


Közben megnéztem, ez a változat hivatalosan nem volt magyar forgalomban. (bár ettől még vásárolhatták magyarországon)

Viszon találtam hozzá érthetőbb nyelven leírást:

[link]

2011. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ó,köszönöm,nagyon kedves vagy :)

Elszomorít ez a B osztály,de talán a régi hűtőktől még ez is takarékosabb.Legalábbis remélem!Mégegyszer köszönöm!

2011. ápr. 16. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!