Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol találok valamilyen használ...

Hol találok valamilyen használati utmutatot ehhez a tüzhelyhez? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Most vettünk egy hasonlo sütöt,abban különbözik ettöl,hogy a sütö beépithetö és külön fözölap van hozzá,de pont igy néz ki és a márkája is gorenje.Használtan vettük.Németországbol hozták be.Az a probléma vele,hogy a gombok körül le vannak kopva a jelek és nem tudom beállitani a sütö höfokát,vagy hogy a sütö also vagy felsö része müködjön.Már mindenféle modon probáltam rákeresni de mivel modellszámot nem ir sehol nem tudok letölteni használati utmutatot.A képek pedig mind olyan minöségtelenek,hogy nem tudom annyira felnagyitani öket,h látszodjanak a jelek.Ha esetleg valaki tudna segiteni nagyon hálás lennék!


2011. márc. 19. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Csináltam 1 nagyobb képet,de nem tudom ez elegendő lesz e.


[link]


Ha minden igaz,akkor ezek a tip.számok.


Multi-Set BC 5101 ZX + ECD 620 EX(ez a felsőrész)

" ZW "

" ZBR "

2011. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!