Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen JÓ mosógépet tudok...

Milyen JÓ mosógépet tudok venni 50e forint körül/alatt?

Figyelt kérdés
43 éves anya vagyok,magamnak,13 éves fiamnak és 16 éves lányomnak mosok.
2011. febr. 4. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 50 ezer felett van, de valljuk be, 50 ezer nem az az ár, amiért minőségi és használható gépeket várunk. Viszont ez a gép kiváló és rengeteg pozitiv visszajelzés érkezett róla!


[link]

2011. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak, amik viszonylag olcsók: [link]

Én ilyet vettem nemrég: [link]

55 ezer volt, de auchanban, akcióban, és ahogy nézem, már nem akciós, pedig ajánlottam volna.


Viszont azt mindenképp ajánlom, hogy figyeld a hipermarketek akcióit, hátha kifogsz valami jót. Vagy esetleg itt nézz körül: [link]


De akár használtban is érdemes lehet elgondolkozni, az lényegesen olcsóbb! Pl. mosógépszerelők árulnak régi felújított hajdukat, 30 ezer körül.

2011. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy felújított Hajdu Energomat-ot javaslok.

35ezer Ft körül van garanciával és még akkor is mosni fog, amikor a csili-vili Samsungok már rég a kukában vannak.

2011. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajdú Energomatot semmiképpen sem, bár kétség kívül iszonyatosan strapabíróak, nem egy működik még most is. Viszont rengeteg vizet (120L) és áramot fogyasztanak. 50ért elég nehéz jó gépet találni, a legolcsóbb a keverőtárcsás, 30 ért már van :) Én azt ajánlom inkább gyűjtögess még kicsit, 60ért már kapni lehet nem noname márkákat.
2011. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a saját esetem miatt annyit mondog felesleges drágát venni nézd meg hogy szép legyen könnyű legyen kezelni kb ennyi mert én vettem egy 120 ezres mosógépet és 2 havonta akadt valami baja 1 whirlpool tovább bírta... és akkor megfogadtam hogy semmiböl sem a legdrágábbat
2011. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nézz körül a zacikban,garanciás is szok lenni 50alatt/sajna,ha embertársaink megszorulnak nem ,csak ékszert adnak be/.
2011. febr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!