Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valami jó receptet kenyérsütőg...

Valami jó receptet kenyérsütőgéphez, amivel jó laza kenyeret lehet sütni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

keresgélj:) mi is innen szoktunk sütni, és nagyon jó.

2011. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aldiban lehet venni német kenyérkeveréket. olyan csomag, mint a liszt. csak vizet kell hozzá rakni (meg magokat, ha olyat veszel), minden más benne van.

mi ezt szoktuk használni, és nagyon finom.

2011. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Laza kenyeret?

Csak nem panaszkodik a párod, hogy túl sűrű a kenyér?

2011. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a kenyérsütőgép fajtájától és a programjaitól is függ! Én mindet végigpróbáltam, amig elfogadható minőségűre sikerült. Ja ez a 10-es progi volt
2011. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Recept van sok,de a kenyésütőgép nem arra van,hogy laza kenyeret süssél! Az a laza az NEM kenyér ! Az adalék !

Nagyanyáink évszázadon keresztül sütöttek,egy 2-3 kg-os kenyér volt akkora,mint a mostani,adalékkal felfújt 1 kilós.

2011. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha kenyeret sütök akkor mindig a leghosszabb programot használom, ez általában a teljes kiőrlésű liszthez társítják más gépeknél is.Én szoktam 1 kisebb főtt burgonyát is bele reszelni,az élesztőt(nem port)felfuttatom 1 kis tejben.A tej mennyisége lejön a víz mennyiségéből!!!

2011. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!